logo vrijwilligers

De kerk draait dankzij de inzet van honderden vrijwilligers. Heel dankbaar werk.

Maar op zoveel vrijwilligers zijn er ook altijd vacatures. Die zouden wij graag snel vervullen om het voor alle anderen dragelijk te houden. Heb hart voor de kerk en doe mee. Meld je vandaag nog aan. 

Heb je vragen over de vacatures, neem dan contact op met de scriba (secretaris) van de kerkenraad: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Zijn er vacatures voor het kerkenwerk, die je aan deze map zou willen toevoegen? Dat kan! Vraag het sjabloon aan bij de scriba. 

 

Vacatures op alfabetische volgorde: 

Chauffeurs voor mensen, die slecht ter been zijn 

Communicatie / PR voor de Theatercommissie 

Contactpersoon Ruijgenbosweg, Wethouder Sandersstraat en Kerkpad 

Contactpersoon Huijgenslaan 92-126, Vondellaan 1-23, 2-12, v.d. Waalstraat 3-35, van ’t Hoffstraat 

Jeugdouderling 

Kerkbalans (College van Kerkrentmeesters per 1 oktober 2017) 

Liturgie Commissie Jong Volwassen Lid 

Pastoraal Medewerker Noordenk Midden 

Pastoraal Ouderling Lombok 

Pastoraal Ouderling Werfakkers 

Rayon Diaken Noord 

Redactie Filmcafé (Commissie Vorming & Toerusting) 

Vice Voorzitter CvK (College van Kerkrentmeesters per 1 januari 2018)