wandeling 21 10 17

 

     Wandelen.......... In de natuur met beide benen op de grond in gezelschap van een ander in het teken van de Ander. Op een regenachtige zaterdagmorgen in oktober begeeft, na een kopje koffie met koek, onze groep van vijftien enthousiaste wandelaars zich naar de Loenermark. Gewapend met regenjas en paraplu trekken we de bossen in, hopende dat we die na een poosje niet meer nodig zullen hebben. We maken een Pelgrimswandeling. Het is heerlijk om met elkaar te wandelen door de natuur. In een korte liturgie wordt psalm 23, een Pelgrimslied, voorgelezen. Hierna lopen we een half uur in stilte en bezinnen ons op welke manier deze psalm over ons leven gaat. Het is heel prettig om van de ene kant met de groep en van de andere kant met jezelf van de mooie natuur te genieten en je gedachten te laten gaan. Ondertussen is het droog geworden. Iedereen raakt met elkaar in gesprek. De sfeer is heel prettig. Je bent allemaal met hetzelfde ding bezig nl. de ene voet voor de andere zetten. Het is een goed gevoel om na zo'n tien kilometer lopen in de auto te zitten, die ons weer naar huis brengt. Zo'n tocht is warm aan te bevelen. Ga gerust een keer mee. Volgende wandeling: 20 januari 2018.