Shakespeare

za 12 januari 20.00 uur Shakespeare in Love

Aan het begin van het nieuwe jaar in deze wintertijd voor de afwisseling een vrolijke film over de grootste schrijver aller tijden met prachtige teksten en geestige invallen.

Een briljant, komisch en meeslepend blijspel over het leven van William Shakespeare, dat zich afspeelt rond 1590, met een kwinkslag naar onze tijd. Het is een geestig, romantisch verhaal achter het grootste liefdesdrama ooit geschreven, Romeo en Julia.

De jonge William Shakespeare is eind 16eeeuw een veelbelovend toneelschrijver, maar hij wordt getroffen door de nachtmerrie van alle schrijvers: hij krijgt geen letter meer op papier.

Wat William nodig heeft is een muze en zij verschijnt in de vorm van de beeldschone Lady Viola (Gwyneth Paltrow). De vreugde en het verdriet in zijn eigen leven vinden hun weg naar het papier en vormen een ontroerend, vrolijk en boeiend verhaal over zijn grootste en nog bijna nooit vertelde liefdesgeschiedenis.

Regie: John Madden, met sterren als Gwyneth Paltrow, Judi Dench, Joseph Fiennes en Colin Firth. Winnaar van 7 Oscars.

Inloop 19.30 uur met koffie/thee - vrije gift – napraten