Menu Contact

Contactpersoon

Dorien Pol Vink
Positie:
Pastor ouderen
Adres:
Kooikersdreef 627 7328 BS
E-mailadres:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Mobiele nummer:
06 24126892

Overige informatie

Overige informatie:

In 1955 ben ik geboren in Varsseveld en groeide daarna op in Gelderland. Na mijn middelbare school werd ik docent en diëtist. In de tijd dat onze kinderen jong waren gaf ik les aan mensen die in zieken- en verpleeghuizen werken. Het leven kreeg op mijn veertigste een wending : ik ging theologie studeren! Als kerkelijk-werker werkte ik elf jaar in de Betuwe. Daar deed ik veel ervaring op in het contact met mensen. Pastoraat heeft mijn hart! Sinds 2012 ben ik aan de Protestantse Gemeente Eerbeek verbonden, en werk graag samen met een collega predikant. Met voldoening en plezier begeleid ik de wijkteams. Naast pastoraat hoort Gemeenteopbouw tot mijn taakgebied. Ook ontwikkel ik groepsactiviteiten. De onderwerpen zijn breed en variëren van Bijbel-gespreksgroepen, ontmoetingen in huiskamers, creatief verwerken van geloofsthema's, bijbel en kunst tot training en ondersteuning voor mensen die meewerken binnen wijkteams. Overleg- en samenwerken met mensen op het kruispunt van kerk en maatschappij vind ik belangrijk. Bij kerkdiensten ben ik regelmatig als liturg betrokken. Pastorale begeleiding rond ziekte en overlijden, en de invulling van uitvaartdiensten horen tot mijn taakgebied. Mensen ontmoeten tijdens hun reis door het leven vind ik boeiend. Verhalen over God, Jezus Christus en de Heilige Geest inspireren mij daarbij. Wat is daarvan merkbaar in een mensenleven? Op welke manier kan geloof mensen ondersteunen en kracht geven in het leven van alledag? Dat blijft een fascinerende reis die in onderling contact gegaan wordt!