kerkactie

 

Diaconale collecte zondag 12 juli

Deze week wil de diaconie en ZWO jouw aandacht en bijdrage vragen voor:

https://pkneerbeek.eu/ecfbbcf0-65c4-46f2-b8c3-d45d5475fa73" alt="logo KIA.jpg" width="132" height="65" />

Help een stille coronaramp voorkomen

Corona: een ramp van ongekende omvang. In veel landen in bijvoorbeeld Aziƫ en Afrika lijkt het aantal besmettingen beperkt. Tegelijkertijd voltrekt zich hier een ramp die nog veel grotere gevolgen kan hebben. Door de verplichte lockdowns hebben mensen geen werk, geen inkomen, geen eten. Er is onvoldoende gezondheidszorg. Ziekte, honger en dood dreigen. Kerken staan op zodat mensen niet omkomen. Sta ook op, geef gul en help deze stille coronaramp voorkomen.

Meer informatie op www.kerkinactie.nl

De bijdrage kun je storten op bankrekening NL58RABO 0316 109 983 t.n.v Protestantse Gemeente Eerbeek (ZWO) onder vermelding van collecte 12 juli Kerk in Actie.