BESTEMMING DIACONALE COLLECTEN NOV EMBER 2018

Zondag 4 november

 

Op deze zondag collecteren wij voor het halfjaarproject voor een vakantie voor Syrische vluchtelingen in Apeldoorn.

Zondag 11 november

 

Deze zondag vieren we het Heilig Avondmaal. Er is dan één collecte in de dienst. Deze willen wij bestemmen voor het Kruispunt te Arnhem opvang voor dak- en thuislozen. Stichting Kruispunt biedt pastorale zorg en opvang aan dak- en thuislozen, vluchtelingen, drugsverslaafden en anderen aan de rand van de samenleving. Bij Kruispunt kunnen bezoekers hun verhaal vertellen en even op adem komen.

Zondag 18 november

De 1e collecte in deze diaconale dienst is voor Voices 4 Peru.

Bij de uitgang is de collecte voor het plaatselijk diaconaat.

Zondag 25 november

 

De diaconale collecte van deze zondag willen wij bestemmen voor het werk van de Zonnebloem afdeling Eerbeek en Hall. Deze bij de meeste mensen wel bekende stichting verzorgt allerlei activiteiten voor de zorgbehoevende mens. Deze stichting willen wij weer steunen met uw bijdrage.

 

Alle collecten bevelen wij van harte bij u aan.

Namens de ZWO-commissie en het College van Diakenen   

Ronald Boerefijn en Piet Breen                                                                      

BESTEMMING DIACONALE COLLECTEN NOV EMBER 2018

Zondag 4 november

 

Op deze zondag collecteren wij voor het halfjaarproject voor een vakantie voor Syrische vluchtelingen in Apeldoorn.

Zondag 11 november

 

Deze zondag vieren we het Heilig Avondmaal. Er is dan één collecte in de dienst. Deze willen wij bestemmen voor het Kruispunt te Arnhem opvang voor dak- en thuislozen. Stichting Kruispunt biedt pastorale zorg en opvang aan dak- en thuislozen, vluchtelingen, drugsverslaafden en anderen aan de rand van de samenleving. Bij Kruispunt kunnen bezoekers hun verhaal vertellen en even op adem komen.

Zondag 18 november

De 1e collecte in deze diaconale dienst is voor Voices 4 Peru.

Bij de uitgang is de collecte voor het plaatselijk diaconaat.

Zondag 25 november

 

De diaconale collecte van deze zondag willen wij bestemmen voor het werk van de Zonnebloem afdeling Eerbeek en Hall. Deze bij de meeste mensen wel bekende stichting verzorgt allerlei activiteiten voor de zorgbehoevende mens. Deze stichting willen wij weer steunen met uw bijdrage.

 

Alle collecten bevelen wij van harte bij u aan.

Namens de ZWO-commissie en het College van Diakenen   

Ronald Boerefijn en Piet Breen                                                                      

BESTEMMING DIACONALE COLLECTEN NOV EMBER 2018

Zondag 4 november

 

Op deze zondag collecteren wij voor het halfjaarproject voor een vakantie voor Syrische vluchtelingen in Apeldoorn.

Zondag 11 november

 

Deze zondag vieren we het Heilig Avondmaal. Er is dan één collecte in de dienst. Deze willen wij bestemmen voor het Kruispunt te Arnhem opvang voor dak- en thuislozen. Stichting Kruispunt biedt pastorale zorg en opvang aan dak- en thuislozen, vluchtelingen, drugsverslaafden en anderen aan de rand van de samenleving. Bij Kruispunt kunnen bezoekers hun verhaal vertellen en even op adem komen.

Zondag 18 november

De 1e collecte in deze diaconale dienst is voor Voices 4 Peru.

Bij de uitgang is de collecte voor het plaatselijk diaconaat.

Zondag 25 november

 

De diaconale collecte van deze zondag willen wij bestemmen voor het werk van de Zonnebloem afdeling Eerbeek en Hall. Deze bij de meeste mensen wel bekende stichting verzorgt allerlei activiteiten voor de zorgbehoevende mens. Deze stichting willen wij weer steunen met uw bijdrage.

 

Alle collecten bevelen wij van harte bij u aan.

Namens de ZWO-commissie en het College van Diakenen   

Ronald Boerefijn en Piet Breen                                                                      

BESTEMMING DIACONALE COLLECTEN NOV EMBER 2018

Zondag 4 november

 

Op deze zondag collecteren wij voor het halfjaarproject voor een vakantie voor Syrische vluchtelingen in Apeldoorn.

Zondag 11 november

 

Deze zondag vieren we het Heilig Avondmaal. Er is dan één collecte in de dienst. Deze willen wij bestemmen voor het Kruispunt te Arnhem opvang voor dak- en thuislozen. Stichting Kruispunt biedt pastorale zorg en opvang aan dak- en thuislozen, vluchtelingen, drugsverslaafden en anderen aan de rand van de samenleving. Bij Kruispunt kunnen bezoekers hun verhaal vertellen en even op adem komen.

Zondag 18 november

De 1e collecte in deze diaconale dienst is voor Voices 4 Peru.

Bij de uitgang is de collecte voor het plaatselijk diaconaat.

Zondag 25 november

 

De diaconale collecte van deze zondag willen wij bestemmen voor het werk van de Zonnebloem afdeling Eerbeek en Hall. Deze bij de meeste mensen wel bekende stichting verzorgt allerlei activiteiten voor de zorgbehoevende mens. Deze stichting willen wij weer steunen met uw bijdrage.

 

Alle collecten bevelen wij van harte bij u aan.

Namens de ZWO-commissie en het College van Diakenen   

Ronald Boerefijn en Piet Breen