kerkbalans

 2019  Bent u al digitaal???

 

Sinds januari 2017 is het mogelijk om uw bijdrage actie kerkbalans digitaal op te geven. Er komt dan geen loper bij u langs maar u ontvangt een emailbericht met een link. Via deze link kunt u in paar eenvoudige stappen zelf uw bijdrage opgeven.

Bent u handig met een computer en wilt u hieraan meedoen? Geef u op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.of bel 0313 653440. Woont u buiten Eerbeek en ontvangt u de envelop actie kerkbalans per post dan is het voor ons heel praktisch als u mee wilt doen, wij hoeven u dan geen envelop per post meer toe te sturen.

Wilt u eerst meer informatie? Neem ook dan contact op via het genoemde emailadres of telefoonnummer.

Bouktje Hovenga, contactpersoon actie kerkbalans.