Afbeelding1

Van zaterdag 19 januari t/m zaterdag 2 februari wordt de landelijke ‘actie kerkbalans’ gehouden.

De Protestantse Kerk Nederland (PKN) stimuleert al een aantal jaren een officieel startmoment op zaterdagmorgen of –middag met koffie/thee en een bekend iemand die de klok luidt. Wij hebben er dit jaar voor gekozen om zo’n startmoment op zondagmorgen 20 januari te doen en de lopers uit te nodigen voor de dienst, zodat we met z’n allen de start van actie kerkbalans vieren. Om 11 uur is er zoals gewoonlijk koffie, thee en limonade en……. wordt de klok geluid.

De lopers kunnen na de dienst hun tasje met enveloppen meenemen en gaan in de week erna op pad om bij bijna 1.000 adressen een envelop ‘actie kerkbalans’ te brengen. Zo’n 140 gemeenteleden worden op de digitale manier benaderd. Op vrijdag 1 februari worden de opgehaalde enveloppen weer opgehaald en we hopen op zondag 10 februari de opbrengst ‘actie kerkbalans 2019’ bekend te kunnen maken.

Bouktje Hovenga, contactpersoon actie kerkbalans