De kleine kerkenraad heeft 12 maart jl. besloten de kerkdiensten tot en met september2020 niet door te laten gaan

 in verband met de negatieve ontwikkelingen rondom het COVID-19-virus.

We volgen de richtlijnen van de regering en van de Protestantse kerk Nederland (PKN).

Activiteiten met deelnemers uit de risicogroepen worden tot een nader te bepalen datum uitgesteld: koffieochtenden, filmcafé, Groene Kerk ‘Energie besparen Thuis’, Paasviering in de Oosters Orthodoxe kerk, buurtgesprekken, repetities cantorij en projectkoor.

Onder voorbehoud gaan door: paaskaarsen maken (kleine groep, grote ruimte), jeugdclubs en jongerenwerk mits de aanbevolen richtlijnen aangehouden worden. Als de scholen gesloten moeten worden, sluit ook ‘de Bongerd’.

Uitvaarten zullen met nog meer overleg en extra maatregelen gedaan worden.

De PKN verzorgt op zondag 15 maart om 09.00 uur een dienst via NPO2 en er zullen vast wel meer dergelijke activiteiten komen.

Reparatiecaféis ook voolopig niet open.

Zegt het voort, zegt het voort ….

Wil je meer informatie?: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..