Sneak preview TOP 2000

Logo NuEffeAnders

In de Spreng van juli/augustus heeft u wellicht de vooraankondiging al wel gelezen. Op zondag 2 december 2018 hebben wij onze eerste, echte Nu FF Anders TOP 2000!

I may not always love you

But long as there are stars above you

You never need to doubt it

God only knows what I'd be without youI'll make you so sure about it

Dit bekende nummer van The Beach Boys – God Only Knows

stond op nummer 29 in de TOP 2000 (2017).

In december dus een extra muzikale Nu FF Anders 
waarbij de muziek en de teksten centraal staan.

Muziek dat ons allen verbindt, ons raakt en dat ons wat brengt.

Nu willen wij u/jou ook graag mee laten denken. Wij zijn benieuwd naar uw speciale, bijzondere herinnering aan een nummer uit de TOP 2000. Een lied met een boodschap. Bijvoorbeeld Imagine van John Lennon of Sunny Days van Armin van Buuren? De keuze kunt u/je mailen tot 30 septembernaar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Lukt dit niet of heeft u geen tijd? Geen enkel probleem! Er staat een doos in de kerk waar u/je de keuze in kunt stoppen.

Noteer de datum!

                  

De Nu FF Anders commissie